Büyük işletmeler için tavsiye edebileceğimiz raylı pergola tente modelleri, mekanizma sayesinde daha kolay açılıp kapanabiliyor. Kumandalı sistem sayesinde raylı mekanizma da harekete geçiyor ve bu sayede uzaktan müdahale edebiliyorsunuz. Aslında görsel bir şölen de sizlere sunuluyor ve zaten büyük işletmelerin tercih etmelerindeki en önemli detaylardan bir tanesi de budur.

Kış aylarında sistemi kapalı tutarak sizler de kapalı bir mekan oluşturabilir, yaz aylarında ise raylı sistemi açarak dış mekan çalışmaları da yapabilirsiniz. Üstü açık alanlarda sigara yasağı olmadığı için özellikle büyük işletmelerde ve restoran gibi yerlerde daha fazla tercih edilmesi de gayet normaldir diye düşünüyorum.

Fiyat olarak net bir şeyler söylemek doğru olmayacaktır çünkü kendi içinde de farklı modellere sahip ve bu yüzden fiyatlarda da değişiklik görülebiliyor. Sizler de galerimizde yer alan modeller üzerinden tercihlerinizi yapabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Yeni modeller ve ürün grupları geldikçe eklemeler yapıyor ve sizlere daha geniş bir model yelpazesi ile yardımcı olmaya özen gösteriyoruz.

Pergola Tente Sistemleri

Call Now ButtonTIKLA ARA