Kumaş toplama bölümüne verilen kaset adı ile birlikte bu simi almıştır ve sınıfının da en çok tercih edilen tente modellerinden bir tanesidir. Şık duruşu ve kullanışlı yapısı ile çok fazla mekanda bu modellemeyi görebilirsiniz ve daha da önemlisi yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da kullanılabilir bir yapı söz konusudur. Özetle, sıradan bir gölgelik olmadığını net bir şekilde gösteriyor ve akset bölümü sayesinde mekanizmayı kullanışlı kılar.

Görselliğe çok daha fazla önem veriyorsanız eğer sizler de kasetli tente modellerini tercih edebilir ve bu sayede daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bazılarında kumandalı panel vardır ve açılır kapanır sistemi de daha basit hale getirmiştir ancak genel hatları ile klasik yani manuel sistem de kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Fiyat olarak, klasik modellerden çok daha pahalı olduğunu görebiliyoruz ancak kalite ve görsellik bazında değerlendirildiğinde verdiğiniz paranın karşılığını da her şekilde alabileceğinizi ve uzun yıllar kullanabileceğinizi sizler de fark edeceksiniz.

Kasetli Tente Modelleri

 

Call Now ButtonTIKLA ARA