Karpuz Tente

Körüklü yapısı ve yarım karpuza benzer şekli ile bu ismi almış olan karpuz tente, genellikle mekan girişindeki kapıların üzerinde yer alıyor ve görsel olarak çok daha şık bir duruş sergiler. Karpuz tente, klasik tente modellerine göre çok daha kullanışlıdır ve açılır kapanır sistem bakımından çok daha işlevsel olduğu da söylenebilir.

Renk ve model konusunda sizlere çok fazla alternatifler sunuluyor ve bu alternatifler sayesinde görsellik de bir adım öne çıkıyor diyebiliriz. Bakkal, market, kafe, restoran gibi adreslerde tercih edebileceğiniz ve mekanlarınızı dış etkenlerden de en iyi şekilde koruyacak olan bu tente modellerini de sitemizde bulabilirsiniz. Yaz ayları ile birlikte kış aylarında da kullanışlı yapısı ile çok fazla tercih edilen bu modelleri detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer sitemizden yardım alabilirsiniz.

Karpuz tente modelleri ile birlikte yine mekanlarınız için en ideal tente modelleri de galerimizde yerini almaya devam ediyor. Fiyatlar konusunda net bir bilgi veremiyoruz ancak ilgili sitelerden bu konu ile ilgili de daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karpuz Tente Modelleri

Call Now ButtonTIKLA ARA