BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN BİRÇOK NEDEN VAR !

Firmamız başta istanbul olmak üzere çeşitli illerde tente ve branda sistemleri konusunda tecrübesi ve farklı ürün seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Gelişen teknoloji yakından takip etmesi ve ürünlerinde dayanıklılığı ön planda tutması yeni müşteri portföyünün oluşmasında etkili olmuştur. Güneş ışınlarından ve yağışlardan korunmak için dar alanlarda tercih edilen tente sistemleri, öne doğru istenilen ölçüde uzama seçeneğine sahiptir. Sistem Tente kuruluşu olan Avcılar Tente Sistemleri garantili ve farklı renk, desen seçeneği bulunan ürünleri sizlere sunarak, ortamınıza en uygun modelleri seçmenizde yardımcı olmaktadır.

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde farklı alanlarda yaptığımız çalışmaları inceleyerek sizlere en uygun modelleri uzmanlarmızdan öğrenebilirsiniz. Firmamızda hizmet veren personellerimiz konusunda uzmanlaşmış ve birçok referansımızda emek harcamış kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin alanlardan en iyi şekilde verim almalarına yönelik çalışmalarımız sayesinde cafe ve restaurant alanlarında da tercih edilmeye başlamış bulunuyoruz.

hakkimizda

HİZMET

Konusunda Tecrübeli ekibi ile sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz tente ve branda ürün seçeneklerini sizlere sunmayı hedeflemektedir.

GÜVEN

Malzemelerin kalitesi konusunda içiniz rahat olsun, su geçirmez ve yıpranmalara karşı dayanıklı tente ve branda ürün seçenekleri sunuyoruz.

GARANTİ

Her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz malzemelerimiz üretim hatalarına karşı garantilidir. Malzemelerimiz uzun yıllar sağlamlığını korur.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEYİ

7/24 SORABİLİRSİNİZ